Βλέπετε 1–20 από 404 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 135
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 134
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 45
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 32
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 30
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 13
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 23
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 101
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 150
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 18
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 87
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 283
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 38
SeasonicSeasonic 25
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 6
WDWD 36
XiaomiXiaomi 71
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Κωδικός Προϊόντος | 90MC07D0-M0XBN0 |
| Τύπος | PCI |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ποσότητα | 7 gr |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Όχι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Laptop |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Form Factor | M.2 |
| Κωδικός Προϊόντος | 90DD02H0-M09000 |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Τροφοδοσία με Πρίζα | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Asus |
|---|---|
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | 90DD02A5-M29000 |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Ροζ Χρυσό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A520 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3333OC, 3466OC, 3600OC, 3733OC, 3866OC, 4000OC, 4400OC, 4600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 2 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 710 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0ALA-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 170 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Πάχος | 39 mm |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 900 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό