Βλέπετε 1–20 από 394 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 7
AcerAcer 1
ADATAADATA 139
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 10
AFOXAFOX 33
AlphacoolAlphacool 9
AmazonAmazon 10
AmdAmd 32
AOCAOC 57
AppleApple 221
ArcticArctic 38
AsrockAsrock 129
Be QuietBe Quiet 101
BelkinBelkin 26
BenQBenQ 49
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 38
BRUDERBRUDER 208
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 79
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 47
DeepcoolDeepcool 98
DellDell 79
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 5
DreameDreame 5
DysonDyson 13
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 8
G.SkillG.Skill 109
GainwardGainward 8
GarminGarmin 14
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 233
GoodRamGoodRam 40
GoProGoPro 1
HonorHonor 11
HOVERAirHOVERAir 7
HPHP 24
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 21
HyperXHyperX 15
IiyamaIiyama 30
Inno3DInno3D 15
Insta360Insta360 35
INTELINTEL 29
IntensoIntenso 48
JBLJBL 9
KarcherKarcher 108
KingstonKingston 85
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 13
LegoLego 563
LenovoLenovo 46
LexarLexar 38
LGLG 60
LogitechLogitech 102
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 4
MicronMicron 3
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 49
MSIMSI 148
NilfiskNilfisk 26
NintendoNintendo 4
Nothing PhoneNothing Phone 3
NZXTNZXT 57
OnePlusOnePlus 30
PalitPalit 15
PatriotPatriot 72
PhilipsPhilips 73
PlaymobilPlaymobil 84
PNYPNY 31
PowerColorPowerColor 11
QoltecQoltec 2
RazerRazer 27
RealmeRealme 4
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 368
SapphireSapphire 21
SeagateSeagate 25
SeasonicSeasonic 26
SharkShark 1
SharkoonSharkoon 44
SonySony 58
SparkleSparkle 6
SynologySynology 16
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 177
ThrustmasterThrustmaster 33
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
ValkyrieValkyrie 8
WDWD 56
XiaomiXiaomi 105
XilenceXilence 30
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 21
Black & DeckerBlack & Decker 16| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ποσότητα | 7 gr |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Κωδικός Προϊόντος | 90MC07D0-M0XBN0 |
| Τύπος | PCI |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Όχι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Laptop |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Form Factor | M.2 |
| Κωδικός Προϊόντος | 90DD02H0-M09000 |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Τροφοδοσία με Πρίζα | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Asus |
|---|---|
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | 90DD02A5-M29000 |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 710 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0ALA-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 170 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Πάχος | 39 mm |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 900 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Ροζ Χρυσό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A520 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3333OC, 3466OC, 3600OC, 3733OC, 3866OC, 4000OC, 4400OC, 4600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 2 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό