8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 138
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 7
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 219
ArcticArctic 33
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 49
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 9
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 7
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 234
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 18
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 21
Insta360Insta360 34
INTELINTEL 32
IntensoIntenso 42
JBLJBL 6
KarcherKarcher 97
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 527
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 46
LogitechLogitech 103
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 142
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 35
PowerColorPowerColor 10
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 288
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 41
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 170
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 38
XiaomiXiaomi 68
XilenceXilence 31
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC3000D/2048G |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 7000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF432C16BBK2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | KVR32N22D8/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF442C19RB2AK2/16 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 4266 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF436C18BBK2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SFYRDK/2000G |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 7000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF436C18BB2AK2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SFYR2S/2T0 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 14700 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 14000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SEDC600M/480G |
| Maximum 4KB Random Write | 41000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 470 MB/s |
| Χωρητικότητα | 480 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF432C16BB1K2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF436C16RB12K2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC600/2048G |
| Maximum 4KB Random Write | 80000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 40 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF552C40BB-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 5200 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 40 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF552C40BBK2/32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 5200 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Κωδικός Προϊόντος | KF556C40BBK2-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 36 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF556C36BBE-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 36 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF560C36BBE-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SNV3S/4000G |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 5000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF560C30BBEK2-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF560C30BBE-32 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό