Βλέπετε 1–20 από 150 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 135
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 45
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 32
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 30
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 13
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 23
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 101
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 37
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 79
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 38
SeasonicSeasonic 25
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 6
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4200 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 92 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 128 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 68 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Ναι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40, 5 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 423 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 300 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 200 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 388 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 550 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A520 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 1866, 2133, 2400, 2667, 2667OC, 2800, 2800OC, 2933, 2933OC, 3000, 3000OC, 3066OC, 3200, 3200OC, 3466OC, 3600OC, 3733OC, 3866OC, 4000OC, 4133OC, 4266OC, 4400OC, 4600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 2 |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 423 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 300 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 200 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 388 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 710 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V809-2000R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 146 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Πάχος | 19 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1600 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 1 θύρα USB 3.2, 2 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2666, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 411, 6 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 210 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 498 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 SO-DIMM |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A520 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 1866, 2133, 2400, 2667, 2800, 2933, 3000, 3066OC, 3200, 3466OC, 3600OC, 3733OC, 3866OC, 4000OC, 4133OC, 4266OC, 4400OC, 4600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 SO-DIMM |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen, Zen 2 |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.0, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5200, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 65 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Βάθος | 460 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 180 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 232 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Πλάι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 490 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Μεμβράνης |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μεμβράνης |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A620A |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 2 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5600OC, 6800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό