Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Matias |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 145 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά UK |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 460 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Ύψος | 28 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό