1.270,48 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Η Asus GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 Gaming OC White διαθέτει σχεδίαση 3.125 slot με αεριζόμενο εξωτερικό πλαίσιο που βελτιστοποιεί τη διαχείριση θερμότητας, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη κατά την έντονη χρήση. Διαθέτει 16GB μνήμης GDDR7, υψηλές συχνότητες λειτουργίας και υποστηρίζει PCIe 5.0 για γρήγορη διασύνδεση. Το σύστημα ψύξης και η στιβαρή κατασκευή της εξασφαλίζουν αξιοπιστία και σταθερή απόδοση σε απαιτητικά gaming και δημιουργικές εφαρμογές
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0MD3-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 329 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 5 mm, 62 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2588 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 140 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό