4.663,19 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Υδρόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | GV-N5090AORUSX WB-32GD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 235 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Πάχος | 29 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2655 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Ύψος | 172 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό