AlphacoolAlphacool 8
AsrockAsrock 1
AsusAsus 29
Be QuietBe Quiet 9
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 9
GigabyteGigabyte 10
MSIMSI 5
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 5
ThermaltakeThermaltake 50
ValkyrieValkyrie 4
XilenceXilence 6| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30, 6 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 02 cfm, 78 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 02 cfm, 78 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 9 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 68 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3300 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 38 cfm, 70 |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 102, 3 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AM4, TR4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alphacool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 5 cfm, 61 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2011-3, 2066, 775, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 28, 5 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 68 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alphacool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 29 dB |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 63, 85 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2011-3, AM2/AM2, AM3/AM3, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1700 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 37, 4 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 78 cfm, 90 |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2600 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, TR4 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 119, 6 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34, 5 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61 cfm, 98 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3300 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 1 dB, 28 |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 69 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό