Βλέπετε 1–20 από 548 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 210 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN2103NHG6-TB1RL-BS2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μνήμη | 1GB, GDDR3 |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 589 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1333 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 1 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-I |
| Chipset Model | GeForce GT 610 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 300 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN6103THX6-TBARL-BS2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 225 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 810 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1000 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AFOX |
| Άλλα Ports | DVI-I, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 210 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | AF210-512D3L3-V2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μνήμη | 1GB, GDDR3 |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 550 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1600 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 1 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 710 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V809-2000R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 146 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Πάχος | 19 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1600 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 730 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN7313THX1-TBARL-BS2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 145 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 700 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1333 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 710 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0ALA-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 170 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR3 |
| Πάχος | 39 mm |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 900 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άλλα Ports | DVI-D, VGA D-Sub |
| Chipset Model | GeForce GT 730 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV06N2-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560×1600 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 165 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Πάχος | 39 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 5010 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 11 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1600C11D-16GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1600 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 9 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1333C9D-16GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1333 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Zotac |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | GeForce GT 1030 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 300 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | ZT-P10300A-10L |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 172, 5 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Πάχος | 16 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1227 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 111, 15 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Chipset Model | GeForce GT 730 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 300 W |
| HDMI | 4 |
| Interface | PCI Express x8 2.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN7313TG46 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 163 mm |
| Μνήμη | 4GB, GDDR3 |
| Πάχος | 23 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1334 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 127 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce GT 730 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 4 |
| Interface | PCI Express x1 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0H20-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 3840×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 148 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Πάχος | 18 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 105 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | GeForce GT 1030 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0AT0-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 173 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Πάχος | 40 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6008 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 11 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1600C11D-16GRSL |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1600 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 10 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-12800CL10D-16GBXL |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1600 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 9 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1600C9D-16GRSL |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1600 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | GeForce GT 1030 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN1034TB46-TB1RA-BS2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 230 mm |
| Μνήμη | 4GB, GDDR4 |
| Πάχος | 65 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1152 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2100 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR4 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 170 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP008GXLZU320BSD |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce GT 1030 |
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0AT2-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 169 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Πάχος | 21 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6008 MHz |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 10 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1600C10D-16GAO |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1600 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό