Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματαSorted by price: low to high
AcerAcer 1
ADATAADATA 62
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 25
AlphacoolAlphacool 5
AmazonAmazon 10
AmdAmd 22
AOCAOC 36
AppleApple 159
ArcticArctic 12
AsrockAsrock 136
AsusAsus 285
Be QuietBe Quiet 41
BelkinBelkin 11
BenQBenQ 24
BlackviewBlackview 1
BlaupunktBlaupunkt 1
BoschBosch 18
BRUDERBRUDER 8
ChieftecChieftec 25
CorsairCorsair 36
Creative LabsCreative Labs 1
CrucialCrucial 4
DeepcoolDeepcool 56
DellDell 39
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 3
ENDORFYENDORFY 17
EnermaxEnermax 8
Fractal DesignFractal Design 3
G.SkillG.Skill 51
GarminGarmin 4
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 149
GoodRamGoodRam 44
GoProGoPro 2
HonorHonor 10
HPHP 18
HTCHTC 1
HuaweiHuawei 5
HyperXHyperX 6
IiyamaIiyama 20
Inno3DInno3D 17
Insta360Insta360 16
INTELINTEL 24
IntensoIntenso 22
JBLJBL 3
KarcherKarcher 67
KingstonKingston 55
KioxiaKioxia 11
LC-PowerLC-Power 1
LegoLego 350
LenovoLenovo 32
LexarLexar 21
LGLG 37
LogitechLogitech 92
MarshallMarshall 2
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 6
MotorolaMotorola 38
MSIMSI 112
NilfiskNilfisk 14
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 28
OnePlusOnePlus 19
OppoOppo 1
PalitPalit 10
PatriotPatriot 59
PhilipsPhilips 47
PlaymobilPlaymobil 43
PNYPNY 26
PowerColorPowerColor 4
QoltecQoltec 2
RazerRazer 17
SamsungSamsung 199
SapphireSapphire 17
SeagateSeagate 34
SeasonicSeasonic 3
SharkoonSharkoon 22
SonySony 37
SparkleSparkle 5
SynologySynology 9
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 1
ThermaltakeThermaltake 57
ThrustmasterThrustmaster 9
ToshibaToshiba 1
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 3
WDWD 32
XiaomiXiaomi 46
XilenceXilence 14
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 24
Black & DeckerBlack & Decker 16| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Delonghi |
| Αφρογαλιέρα | Όχι |
| Ακροφύσιο Ατμού | Όχι |
| Αυτόματος Καθαρισμός | Όχι |
| Βάθος | 32, 5 cm |
| Ισχύς | 1150 W |
| Κάψουλα | Nespresso |
| Κωδικός Προϊόντος | 0132192352 |
| Μήκος | 11 cm |
| Πίεση | 19 bar |
| Χωρητικότητα lt | 6 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 20, 5 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό