Βλέπετε 1–20 από 100 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 135
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 33
BRUDERBRUDER 191
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 76
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 29
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 14
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 105
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 146
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 79
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Βάρος | 7 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 10 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.198-330.0 |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 7 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 150 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 7, 95 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-401.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 12 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 3 kg, 4 |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-009.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 12 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-000.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 12 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 3, 8 kg |
| Ισχύς | 1400 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.673-010.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 3 m |
| Περιεχόμενα | Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 110 bar |
| Ροή νερού lt/h | 360 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 3, 4 kg |
| Ισχύς | 1400 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 110 bar |
| Ροή νερού lt/h | 360 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Βάρος | 6 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 20 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.198-350.0 |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 7 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 150 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4, 8 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-135.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 3, 7 kg |
| Ισχύς | 1400 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.673-500.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 4 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Βούρτσα, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 110 bar |
| Ροή νερού lt/h | 360 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 75 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-442.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 1 kg, 4 |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 225 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-575.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 1 kg, 5 |
| Διάρκεια Χρήσης | 20 min |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.198-300.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Ναι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 7 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-425.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 15 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 3, 4 kg |
| Ισχύς | 1400 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 3 m |
| Περιεχόμενα | Kit Καθαρισμού Αυτοκινήτου, Ακροφύσιο, Βούρτσα, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 110 bar |
| Ροή νερού lt/h | 360 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 5 kg |
| Ισχύς | 1600 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.601-888.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 6 m |
| Περιεχόμενα | Kit Καθαρισμού Αυτοκινήτου, Ακροφύσιο, Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 120 bar |
| Ροή νερού lt/h | 380 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-121.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 15 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ισχύς | 600 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.629-711.0 |
| Χωρητικότητα Κάδου | 14 lt |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-124.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 4 kg |
| Ισχύς | 1400 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.673-600.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 5 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 110 bar |
| Ροή νερού lt/h | 360 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Βάρος | 4, 4 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 76 dB |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Ναι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Κάδο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 9 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό