Βλέπετε 1–20 από 104 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 215
ArcticArctic 32
AsrockAsrock 134
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 192
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 82
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 236
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 17
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 34
INTELINTEL 32
IntensoIntenso 42
JBLJBL 6
KarcherKarcher 98
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 523
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 43
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 146
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 16
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 35
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 285
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 41
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 168
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 68
XilenceXilence 31
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 155 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 450 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 23, 5 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 155 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Numeric |
| Είδος | Αριθμητικό Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 450 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Στήριγμα καρπού | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 23, 5 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1280×720 |
| Γωνία Λήψης | 55 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τεχνολογία Μείωσης Θορύβου | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 112 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 381 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Στήριγμα καρπού | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 17, 78 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 182, 6 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 459 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Στήριγμα καρπού | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 20, 4 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1280×720 |
| Γωνία Λήψης | 60 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τεχνολογία Μείωσης Θορύβου | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 149 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 441 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 18 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Privacy Cap |
| Γωνία Λήψης | 58 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Συμβατή Κονσόλα | PC |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό