8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 213
ArcticArctic 32
AsrockAsrock 135
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 82
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 12
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 17
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 31
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 98
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 523
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 43
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 147
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 16
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 280
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 168
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 67
XilenceXilence 31
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Autofocus |
| Γωνία Λήψης | 78 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Stereo Mικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τοποθέτηση | Στήριξη σε Τρίποδο |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 6 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος | Vertical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Autofocus, Privacy Cap |
| Γωνία Λήψης | 78 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Stereo Mικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τοποθέτηση | Στήριξη σε Τρίποδο |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 6 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Long Hua Tactile |
| Extra | USB Hub |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Autofocus, Privacy Cap |
| Γωνία Λήψης | 90 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Stereo Mικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB-C |
| Τεχνολογία Μείωσης Θορύβου | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Autofocus, Privacy Cap, Video Compression H.264 |
| Γωνία Λήψης | 90 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Stereo Mικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τοποθέτηση | Στήριξη σε Τρίποδο |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 6 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1920×1080 |
| Δυνατότητες | Autofocus |
| Γωνία Λήψης | 90 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Stereo Mικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB-C |
| Τεχνολογία Μείωσης Θορύβου | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Laser |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Laser |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 44000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 80 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 8 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | RGB, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Βάρος | 7 gr, 99 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 131, 4 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 79 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 1 mm, 41 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αντίσταση Ακουστικών | 39 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | RGB, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25400 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 63 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 8 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, Type-C |
| Trackball | Ναι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Βάρος | 106 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 131, 4 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 79 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 1 mm, 41 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό