8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 135
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 45
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 32
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 30
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 13
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 23
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 101
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 37
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 79
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 38
SeasonicSeasonic 25
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 6
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Core Ultra 5, Core Ultra 7, Core Ultra 9 |
| Μοντέλο | Intel Z890 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 11 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες Thunderbolt 4, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 5 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | 1851 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800, 5800OC, 6000, 6000OC, 6200, 6400, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7600OC, 7800OC, 8000OC, 8200OC, 8266OC, 8400OC, 8600OC, 8666OC, 8800OC, 8933OC, 9066OC, 9200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 5.0, 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Arrow Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Core Ultra 5, Core Ultra 7, Core Ultra 9 |
| Μοντέλο | Intel Z890 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 8 θύρες USB 3.1 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες Thunderbolt 4, 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 6 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 6 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Socket | 1851 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 9600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 5.0, 4 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Arrow Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 |
| Cuda Cores | 6144 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 192 bit |
| Μήκος | 236 mm |
| Μνήμη | 12GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2557 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 126 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 |
| Cuda Cores | 6144 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 192 bit |
| Μήκος | 338 mm |
| Μνήμη | 12GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2572 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 26.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | HDMI 2.1, USB Hub |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | QD-OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2497 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 121 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V531-240R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 338 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2572 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD X870E |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 8 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 4.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 850 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2640 MHz, 30 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 121 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 338 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 30 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 140 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό