8BitDo8BitDo 7
AcerAcer 1
ADATAADATA 139
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 10
AFOXAFOX 33
AlphacoolAlphacool 9
AmazonAmazon 10
AmdAmd 32
AOCAOC 57
AppleApple 215
ArcticArctic 38
AsrockAsrock 129
AsusAsus 394
Be QuietBe Quiet 101
BelkinBelkin 26
BenQBenQ 49
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 38
BRUDERBRUDER 208
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 79
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 47
DeepcoolDeepcool 98
DellDell 79
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 5
DreameDreame 5
DysonDyson 13
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 8
G.SkillG.Skill 109
GainwardGainward 8
GarminGarmin 14
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 233
GoodRamGoodRam 40
GoProGoPro 1
HonorHonor 12
HOVERAirHOVERAir 7
HPHP 24
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 21
HyperXHyperX 15
IiyamaIiyama 30
Inno3DInno3D 15
Insta360Insta360 35
INTELINTEL 29
IntensoIntenso 48
JBLJBL 9
KarcherKarcher 108
KingstonKingston 85
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 13
LegoLego 562
LenovoLenovo 46
LexarLexar 38
LGLG 60
LogitechLogitech 102
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 4
MicronMicron 3
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 49
NilfiskNilfisk 26
NintendoNintendo 4
Nothing PhoneNothing Phone 1
NZXTNZXT 57
OnePlusOnePlus 30
PalitPalit 15
PatriotPatriot 72
PhilipsPhilips 73
PlaymobilPlaymobil 84
PNYPNY 31
PowerColorPowerColor 11
QoltecQoltec 2
RazerRazer 27
RealmeRealme 4
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 357
SapphireSapphire 21
SeagateSeagate 25
SeasonicSeasonic 26
SharkShark 1
SharkoonSharkoon 44
SonySony 58
SparkleSparkle 6
SynologySynology 16
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 177
ThrustmasterThrustmaster 33
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
ValkyrieValkyrie 8
WDWD 56
XiaomiXiaomi 105
XilenceXilence 30
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 21
Black & DeckerBlack & Decker 16| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση | 2560×1440 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 26.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, HDMI 2.1 |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | QD-OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 500 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2497 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 121 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V531-240R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 338 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2572 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 600 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 31.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33 kWh/1000h |
| Panel | QD-OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD X870E |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 8 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 4.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 850 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2640 MHz, 30 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 121 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 338 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 30 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V531-062R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2655 MHz, 30 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 121 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό