Βλέπετε 1–20 από 39 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 28
AOCAOC 57
AppleApple 214
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 135
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 82
DellDell 76
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 29
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 236
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 15
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 40
JBLJBL 6
KarcherKarcher 99
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 518
LenovoLenovo 33
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 147
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 278
SapphireSapphire 19
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 64
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST2000DM008 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 7200 rpm |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST2000VN003 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5900 rpm |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | NAS |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST4000DM004 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | Desktop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST4000VN006 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | NAS |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST1000VX013 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop, Καταγραφικό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST4000VX016 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Τεχνολογία Καταγραφής | CMR |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | Καταγραφικό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST1000LM048 |
| Μέγεθος Cache | 128 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop, Laptop, PS4 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST5000LM000 |
| Μέγεθος Cache | 128 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 5000 GB |
| Χρήση | Desktop, Laptop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST3000DM007 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 3000 GB |
| Χρήση | Desktop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST6000DM003 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 6000 GB |
| Χρήση | Desktop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST8000DM004 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 8000 GB |
| Χρήση | Desktop |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST2000LM015 |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop, Laptop, PS4 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST6000VN006 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 6000 GB |
| Χρήση | NAS |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seagate |
| Form Factor | 3.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ST6000VX009 |
| Μέγεθος Cache | 256 MB |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 5400 rpm |
| Χωρητικότητα | 6000 GB |
| Χρήση | Desktop, Καταγραφικό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό