Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 124, 3 mm |
| Πλάτος | 66, 8 mm |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, RF 2.4GHz |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό