| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX600L-512-80 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS1030-500-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1100 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS2230-500-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | patriot-memory |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P320P512GM28 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SLEG-900-512GCS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 2300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT480E100SSD8 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 480 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM620X512G-RNNN |
| Maximum 4KB Random Write | 256000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2400 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3836450 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SNV3S/500G |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AFOX |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | ME300-512GN |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS500G2G0C |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FPD512G0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | S78-440K190-P83 |
| Maximum 4KB Random Write | 550000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3600 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | AGAMMIXS70B-512G-CS |
| Maximum 4KB Random Write | 750000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX500-01T-80-G3 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FP6001T0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 1800 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P410P1TBM28H |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FPD001T0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FGM001T0C101 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 4500 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1900 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1024 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT1000P310SSD8 |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό