| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| Form Factor | M.2 Type 2230 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP500GBP44UD9007 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 4700 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Φορητές Κονσόλες |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS1030-1TB-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2500 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1100 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT1000P310SSD8 |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3835460 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS2230-1TB-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS2140-1TB-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3600 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP001TBP34A60M28 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P300P1TBM28 |
| Maximum 4KB Random Write | 260000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1650 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX600-1K0-80 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P400LP1KGM28H |
| Maximum 4KB Random Write | 340000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3500 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P400VP1TBM28H |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 5200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | PCle Card |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS100T5B0E |
| NVMe | Ναι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 1024 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX600L-01T-80 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3600 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1024 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | VP4300L1TBM28H |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6400 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM620X001T-RNNNG |
| Maximum 4KB Random Write | 256000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LSF10Z001TG8 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM710X001T-RNNNG |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 2500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1024 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2230 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS500G3X0G |
| Maximum 4KB Random Write | 46000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Φορητές Κονσόλες |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3836460 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό