Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Βάθος | 544 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 242 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, SSI-CEB, SSI-EEB |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.1, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 530 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό