86,80 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Inno3D |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Άλλα Ports | DVI-D |
|---|---|
| Chipset Model | GeForce GT 1030 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Παθητική Ψύξη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | N1030-1SDV-E5BL |
| Μέγιστη Ανάλυση | 4096×2160 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 167 mm |
| Μνήμη | 2GB, GDDR5 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό