233,22 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Ανάλυση | 2372 x 1080 pixels |
|---|---|
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 185 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 120fps Slow Motion, 1080p 30fps, 1080p 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 16MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2.4 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 80 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 57, 6 |
| Μήκος | 158, 2 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Dimensity 6300 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 8 mm |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 75 mm |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 8 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | SuperVOOC |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 6500 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό