Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Φριτέζα με Αέρα Philips NA120/00
Χρώμα: Μαύρο
Ικανότητα: 4,2 L
Ισχύς: 1500 W
Τάση: 220-240 V
Συχνότητα: 50-60 Hz
Προγράμματα: 12
Τύπος ελέγχου: Περιστροφικό
Μέγιστη θερμοκρασία: 200 ºC
Ελάχιστη θερμοκρασία: 80 ºC
Μήκος καλωδίου: 0,8 m
Θερμοστάτης: Ρυθμιζόμενο
Αυτόματη απενεργοποίηση
Εύκολο να καθαριστεί
Αντικολλητικό
Αντιολισθητική βάση
Δροσερή λαβή στο άγγιγμα
Χωρίς BPA
Λειτουργίες: Τηγάνισμα
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
|---|---|
| Βάθος | 36, 8 cm |
| BPA free | Ναι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1500 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 27, 3 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2 lt, 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 29, 3 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό