99,73 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Ο βασιλιάς επιστρέφει για να ανεβάσει σε άλλο επίπεδο το παιχνίδι. Δείτε το Razer Basilisk V3 Pro—το πιο προηγμένο μας ποντίκι gaming μέχρι σήμερα. Οπλισμένο με κορυφαία τεχνολογία, ξεκλειδώστε τις μέγιστες δυνατότητές σας με ένα ποντίκι που σας πηγαίνει πέρα από αυτά που είχατε συνηθίσει.
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 30000 DPI |
|---|---|
| Αριθμός Κουμπιών | 11 |
| Βάρος | 112 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 130 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 74 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 11 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 42, 5 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό