Βλέπετε 81–100 από 300 αποτελέσματαSorted by price: low to high

Πλαϊνό Παράθυρο

Προβολή 20 40 60

Sharkoon VS8 RGB Gaming Micro Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Λευκό

SKU: STR4044951039098
74,81 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Deepcool CH360 Digital Gaming Micro Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Λευκό

SKU: STR6933412774686
75,62 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Aerocool P500C Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4711530960493
75,95 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Πίσω Θέσεις
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Deepcool CH360 Micro Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο και RGB Φωτισμό Μαύρο

SKU: STR6933412774716
76,16 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Sharkoon RGB LIT 100 Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4044951028153
76,19 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Χρώμα
Ύψος

Corsair 3000D Airflow TG RGB Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR840006610854
76,84 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Aerocool Stormfront Gaming Mini Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4711099477357
77,03 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Χρώμα
Ύψος

Sharkoon VK4 ARGB Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4044951044115
78,04 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Deepcool CH260 Gaming Micro Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Wood White

SKU: STR6933412765660
78,46 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Sharkoon MK4W RGB Strip Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4044951041763
78,51 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Corsair 3000D Airflow TG Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Λευκό

SKU: STR840006610632
79,16 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Fractal Design Focus 2 Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Black TG

SKU: STR7340172703457
79,46 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Chieftec Visio Air GM-30B-M-OP Cube Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR753263078704
79,96 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Πίσω Θέσεις
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Deepcool Matrexx 55 Mesh Add-RGB 4F Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR6933412714149
79,96 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

CoolerMaster Masterbox TD500 Mesh V2 Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο και RGB Φωτισμό Λευκό

SKU: STR4719512135358
80,37 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

CoolerMaster Master Elite 690 Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο και ARGB Φωτισμό Μαύρο

SKU: STR4719512160879
80,39 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Πίσω Θέσεις
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

Sharkoon M30 RGB Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4044951037940
80,46 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Χρώμα
Ύψος

Deepcool CH270 Digital Mini Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR6933412765257
80,93 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Άνω Θέσεις
Βάθος
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Κάτω Θέσεις
Μέγεθος
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
Πλαινές Θέσεις
Πλάτος
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα
Ύψος

CoolerMaster MasterBox 600 Lite Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο

SKU: STR4719512146897
80,96 
Βάρος Συσκευασίας10 κ.
Κατασκευαστής
Airflow
Άνω Θέσεις
Εσωτερικές Θύρες 2.5
Εσωτερικές Θύρες 3.5
Gaming
Home Office
Μέγεθος
Μπροστινές Θέσεις
Πίσω Θέσεις
Πρόσθετα
Συμβατές Μητρικές
Συνδεσιμότητα
Θέση Ψυγείου
Χρώμα