Βλέπετε 1–20 από 144 αποτελέσματαSorted by price: low to high
AOCAOC 3
AsusAsus 43
BenQBenQ 18
DellDell 26
GigabyteGigabyte 8
HPHP 1
LenovoLenovo 6
LGLG 10
MSIMSI 5
PhilipsPhilips 18
SamsungSamsung 6| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 15.6 |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AOC |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AOC |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 21 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 17.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 7 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | mini HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 15.6 |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 6 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 17.3 |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 6 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 15.6 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 8 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 6 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 700 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 14 |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 11 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | BenQ |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1500 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 12 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 17.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 6 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 75 x 75 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 9, 91 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 2560×1440 |
| Αντίθεση | 1500 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 17 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 75 x 75 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 14 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 23.8 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 75 x 75 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 12 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | BenQ |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 18 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1500 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 23.8 |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 14 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 75 x 75 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 9, 91 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1300 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 75 x 75 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 9, 91 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό