Προβάλλονται όλα - 5 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 27, 9 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1550 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 32, 4 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 6 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 36, 8 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Αξεσουάρ | Σχάρα |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 28, 7 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1500 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 38, 9 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χωρητικότητα | 5 lt, 6 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 31, 7 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Αξεσουάρ | Σχάρα |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 38, 6 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1600 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Ναι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 28, 6 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χωρητικότητα | 5, 5 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 1 cm, 29 |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 30, 5 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2000 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 28 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2 lt, 6 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 36 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 31, 6 cm |
| BPA free | Ναι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2470 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 4 cm, 49 |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 10, 4 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 32, 7 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό