Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 34 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2000 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Ναι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 45 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2 lt, 7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 32 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 37, 5 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Ναι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 31, 5 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Όχι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 6 lt, 7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 35 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό