ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2666C19D-32GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMSX32GX4M2A3200C22 |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | PVS432G320C6 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 550 W |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | GV-N5050GAMING OC-8GD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 280 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Πάχος | 40 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 117 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C16D-32GTZRX |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 550 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VCG50508SFXPB1 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 146, 7 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Πάχος | 40 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 125 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VCG50508DFXPB1 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 200 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3600C18D-32GTZR |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | AD4U320032G22-SGN |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0N70-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 268.3mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 120 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Zotac |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | ZT-B50500E-10M |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 220, 5 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Πάχος | 41, 6 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 120, 25 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | GR2666D464L19/32G |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5050 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | V538-001R |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 202 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Πάχος | 41 mm |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 120 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Inno3D |
| Chipset Model | GeForce RTX 5060 |
| Cuda Cores | 3840 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | N50602-08D7-195071N |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 225 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 14 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMK32GX4M2A2400C14 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 2400 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | ARC B580 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κωδικός Προϊόντος | 90-GA5LZZ-00UANF |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 192 bit |
| Μήκος | 249 mm |
| Μνήμη | 12GB, GDDR6 |
| Πάχος | 41 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 132 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C16D-32GFX |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5060 |
| Cuda Cores | 3840 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 602-V537-24S |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 197 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR7 |
| Πάχος | 41 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2527 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 120 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Κωδικός Προϊόντος | PVSR432G360C8K |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | AX5U6000C3016G-SLABRBK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό