ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0MF0-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 304 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 126 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | GV-N507TAERO OC-16GD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 340 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 70 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 40 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMH64GX5M2D6000C40 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6000J3036F16GX2-TZ5NR |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 300 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VCG5070T16TFXPB1-O |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 299, 7 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 2295 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 46 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-5600S4645A32GX2-RS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 40 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-5600S4040A32GX2-RS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 36 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 32 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6400 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 34 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6800J3445G32GX2-TZ5RK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6800 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0MD0-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 329 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 5 mm, 62 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2588 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 140 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 750 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VCG5070T16TFXXPB1-O |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 299, 72 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 59, 69 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 2295 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 120, 14 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | AX5U6000C3032G-DTLABRWH |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Cuda Cores | 8960 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0M90-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 332 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 64 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Video Editing |
| Ύψος | 147, 3 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-8000J3848F24GX2-TR5S |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 48 GB |
| Ταχύτητα | 8400 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| CAS Latency | 46 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT2K48G56C46S5 |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 850 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 303 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 49 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2640 MHz, 30 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 121 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 30 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Palit |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 850 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | NE75080S19T2-GB2031A |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 331, 9 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 60 mm |
| Power Connectors | 124-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 2295 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 30 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 1 mm, 127 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό