Βλέπετε 1–20 από 388 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Διάσταση | 120 mm |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Apple |
|---|---|
| Μήκος | 5 m |
| Τύπος | Regular |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 15 W |
| Καλώδιο | USB-C – USB-C |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery |
| Θύρες Εξόδου USB-C | 1 |
| Τύπος | Cable Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Active Noise Cancellation | Όχι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.4 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Όχι |
| Είδος | In-ear |
| LE Audio | Όχι |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Μοντέλο | Redmi Buds |
| Multipoint Pairing | Όχι |
| Spatial Audio | Όχι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 5 hrs, 7 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό