8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 135
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 28
AOCAOC 57
AppleApple 214
ArcticArctic 31
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 45
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 32
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 30
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 13
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 23
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 101
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 517
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 150
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 38
SeasonicSeasonic 25
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 6
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9060 XT |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | 90-GA5QZZ-00UANF |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 249 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Πάχος | 41 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 132 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD X870E |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 8 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες Thunderbolt 4 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 6 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 4 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | AM5 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 5.0, 3 Θύρες PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4, Zen 5 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 5 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 5.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD X870E |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 7 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2, 2 θύρες USB 4.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 2 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 5 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 8000OC, 8400OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 5.0, 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4, Zen 5 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9060 XT |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 550 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | |
| Κωδικός Προϊόντος | 90-GA5JZZ-00UANF |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, U.2 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 8x DDR5 |
| Μοντέλα | Xeon |
| Μοντέλο | Intel W790 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 8 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Socket | LGA4677 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2000, 5000 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 5 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B650E |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 4 θύρες USB 3.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5200 |
| Τύπος | Server |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9070 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | RGB Lighting |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 290 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Power Connectors | 2x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps, 2000 MHz |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 2 |
| Extra | Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Quad Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen Threadripper |
| Μοντέλο | AMD TRX50 |
| PCI Express x16 4.0 | 2 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 3 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 6 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Socket | sTR5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 7600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0, 1 Θύρα PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9070 XT |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 750 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 289 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Πάχος | 41 mm |
| Power Connectors | 2x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 2400 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 111 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9070 XT |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | RGB Lighting, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | 90-GA5DZZ-00UANF |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 298 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Πάχος | 58 mm |
| Power Connectors | 2x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 131 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon RX 9070 XT |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | RX9070XT TC 16GO |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 330 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 20 Gbps, 3100 MHz |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 3 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Μέγεθος | SSI EEB |
| Μνήμη | 8x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen Threadripper |
| Μοντέλο | AMD WRX90 |
| PCI Express x16 5.0 | 7 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 6 θύρες USB 3.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 8 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort |
| Socket | TR5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5200, 5600, 6000OC, 6400OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0, 1 Θύρα PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | SSI EEB |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Epyc |
| Μοντέλο | SoC |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 4 |
| Socket | SP5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 5200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 4 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon AI Pro R9700 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 4 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 750 W |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 271 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR6 |
| Πάχος | 39 mm |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 112 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό