8BitDo8BitDo 7
AcerAcer 1
ADATAADATA 139
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 10
AFOXAFOX 33
AlphacoolAlphacool 9
AmazonAmazon 10
AmdAmd 32
AOCAOC 57
AppleApple 220
ArcticArctic 38
AsrockAsrock 129
Be QuietBe Quiet 101
BelkinBelkin 26
BenQBenQ 49
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 38
BRUDERBRUDER 208
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 79
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 47
DeepcoolDeepcool 98
DellDell 79
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 5
DreameDreame 5
DysonDyson 13
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 8
G.SkillG.Skill 109
GainwardGainward 8
GarminGarmin 14
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 233
GoodRamGoodRam 40
GoProGoPro 1
HonorHonor 11
HOVERAirHOVERAir 7
HPHP 24
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 21
HyperXHyperX 15
IiyamaIiyama 30
Inno3DInno3D 15
Insta360Insta360 35
INTELINTEL 29
IntensoIntenso 48
JBLJBL 9
KarcherKarcher 108
KingstonKingston 85
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 13
LegoLego 563
LenovoLenovo 46
LexarLexar 38
LGLG 60
LogitechLogitech 102
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 4
MicronMicron 3
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 49
MSIMSI 148
NilfiskNilfisk 26
NintendoNintendo 4
Nothing PhoneNothing Phone 1
NZXTNZXT 57
OnePlusOnePlus 30
PalitPalit 15
PatriotPatriot 72
PhilipsPhilips 73
PlaymobilPlaymobil 84
PNYPNY 31
PowerColorPowerColor 11
QoltecQoltec 2
RazerRazer 27
RealmeRealme 4
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 365
SapphireSapphire 21
SeagateSeagate 25
SeasonicSeasonic 26
SharkShark 1
SharkoonSharkoon 44
SonySony 58
SparkleSparkle 6
SynologySynology 16
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 177
ThrustmasterThrustmaster 33
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
ValkyrieValkyrie 8
WDWD 56
XiaomiXiaomi 103
XilenceXilence 30
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 21
Black & DeckerBlack & Decker 16| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 2560×1440 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 26.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium, G-Sync |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 25 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | OLED |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 32 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync, G-Sync, HDMI 2.1 |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 32 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | QD-OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 2 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD X870E |
| PCI Express x16 5.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 8 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2, 2 θύρες USB 4.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 6 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 8000OC, 8200OC, 9066OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0, 3 Θύρες PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4, Zen 5 |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 32 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium, HDMI 2.1, USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 03 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 2 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Quad Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 8x DDR5 |
| Μοντέλα | Xeon |
| Μοντέλο | Intel W790 |
| PCI Express x16 5.0 | 7 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.1 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 8 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 8 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | VGA |
| Socket | LGA4677 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000OC, 5200OC, 5400OC, 5600OC, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0, 2 Θύρες PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Sapphire Rapids |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 31.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | HDMI 2.1 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 30 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | QD-OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 2 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Extended ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Core Ultra 5, Core Ultra 7, Core Ultra 9 |
| Μοντέλο | Intel Z890 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 7 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2, 2 θύρες Thunderbolt 4 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 6 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | 1851 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 9200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0, 3 Θύρες PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Arrow Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 8x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD WRX90 |
| PCI Express x16 5.0 | 7 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 1 θύρα USB 2.0, 6 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 4.0 |
| Πλήθος | 8 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 4 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | mini DisplayPort, VGA |
| Socket | TR5 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 4 Θύρες PCIe 5.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1500000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 31.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, ThunderBolt 4, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5080 |
| Cuda Cores | 10752 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0LX0-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 304 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR7 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 30 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 126 mm |
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 32 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync Premium Pro, HDMI 2.1, USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 60 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, ThunderBolt 3, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 1000000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 32 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 41 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, ThunderBolt 4 |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 3840×2160 |
| Αντίθεση | 100000000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 31.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 46 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό