Προβάλλονται όλα - 8 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 135
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 45
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 32
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 51
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 3
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 30
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 13
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 23
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 101
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 150
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 18
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 87
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 284
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 38
SeasonicSeasonic 25
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 6
WDWD 36
XiaomiXiaomi 71
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αξεσουάρ | Σχάρα |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 28 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Ναι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2470 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 47 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 5 lt, 9 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 38, 5 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 36 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2000 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 28, 5 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 4, 7 lt |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ύψος | 26, 5 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 37, 5 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Ναι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 31, 5 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Όχι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 6 lt, 7 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 35 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 30, 5 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2000 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 28 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2 lt, 6 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 36 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 27 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Ναι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2470 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 41, 5 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Όχι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 5 lt, 9 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 32, 5 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 31, 6 cm |
| BPA free | Ναι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2470 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 4 cm, 49 |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 10, 4 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 32, 7 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 34 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1700 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 30, 4 cm |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 3, 8 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 34, 5 cm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NINJA |
| Αξεσουάρ | Σχάρα |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 31, 6 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2470 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 49, 6 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αναλογικός |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 10, 4 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 32, 7 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό