Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 139
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 9
AFOXAFOX 32
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 9
AmdAmd 31
AOCAOC 58
AppleApple 214
ArcticArctic 36
AsrockAsrock 127
AsusAsus 399
Be QuietBe Quiet 101
BelkinBelkin 27
BenQBenQ 53
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 35
BRUDERBRUDER 192
ChieftecChieftec 52
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 38
DeepcoolDeepcool 89
DellDell 78
DeWaltDeWalt 4
DJIDJI 6
DreameDreame 5
DysonDyson 9
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 31
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 11
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 236
GoodRamGoodRam 41
GoProGoPro 1
HonorHonor 14
HPHP 25
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 17
HyperXHyperX 19
IiyamaIiyama 26
Inno3DInno3D 18
Insta360Insta360 41
INTELINTEL 27
IntensoIntenso 47
JBLJBL 7
KarcherKarcher 98
KingstonKingston 88
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 14
LegoLego 557
LenovoLenovo 36
LexarLexar 34
LGLG 53
LogitechLogitech 108
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 4
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 10
MotorolaMotorola 44
MSIMSI 155
NilfiskNilfisk 15
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 55
OnePlusOnePlus 26
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 58
PhilipsPhilips 77
PlaymobilPlaymobil 83
PNYPNY 37
PowerColorPowerColor 11
QoltecQoltec 2
RazerRazer 28
RealmeRealme 2
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 340
SapphireSapphire 21
SeagateSeagate 23
SeasonicSeasonic 26
SharkoonSharkoon 40
SonySony 57
SparkleSparkle 6
SynologySynology 15
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 171
ThrustmasterThrustmaster 29
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 60
XiaomiXiaomi 69
XilenceXilence 34
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 23
Black & DeckerBlack & Decker 17| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nothing |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2720 x 1224 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 205 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 30fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR, Night Mode, OIS, Optical Zoom, Slow Motion |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2026 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP, Τηλεφακός 50MP 3.5x Οπτικό Zoom, Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 32MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2, 7 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 50 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6, 78 |
| Μήκος | 163, 9 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 7s Gen 4 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 5 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 134 |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP64 |
| Πλάτος | 5 mm, 77 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 12 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Quick Charge 4.0 |
| Τύπος | AMOLED |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 5080 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό