Βλέπετε 161–163 από 163 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 1
AsrockAsrock 4
AsusAsus 12
Be QuietBe Quiet 17
ChieftecChieftec 4
CorsairCorsair 8
DeepcoolDeepcool 5
ENDORFYENDORFY 5
EnermaxEnermax 6
GigabyteGigabyte 12
LC-PowerLC-Power 3
MSIMSI 8
NZXTNZXT 3
SeasonicSeasonic 19
SharkoonSharkoon 3
ThermaltakeThermaltake 36| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 2500 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Certification | 80 Plus Titanium |
| Ισχύς | 1600 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 3000 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό