| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT1000T710SSD5 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 14900 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 13700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS100T2XHE |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT2000P310SSD5 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 6000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P410P2TBM28H |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Maximum 4KB Random Write | 1400000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 10000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 8200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | PCle Card |
| Κωδικός Προϊόντος | LVC10Z002TG8 |
| Maximum 4KB Random Write | 1450000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 1000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 9600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP01KGBP44UD9005 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2260 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT2000P510SSD8 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 10000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 8700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP02KGBP44XS7005 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2230 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Φορητές Κονσόλες |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX600-2K0-80 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FPD002T0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT2000P510SSD5 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 10000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 8700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3835470 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | MZ-V9P1T0BW |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7450 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6900 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3836470 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX700-01T-80 |
| Maximum 4KB Random Write | 840000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM620X002T-RNNNG |
| Maximum 4KB Random Write | 256000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P320P2TBM28 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2200 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT2000T500SSD8 |
| Maximum 4KB Random Write | 1180000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 7000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό