| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LSF10Z002TG8 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP02KGBP44US7505 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FFE002T0C129 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC3000D/2048G |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 7000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | ALEG-710-2TCS |
| Maximum 4KB Random Write | 150000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 2400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2230 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS100T3X0G |
| Maximum 4KB Random Write | 800000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5150 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4900 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Φορητές Κονσόλες |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | MZ-VAP1T0CW |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 14700 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 13300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM1090002T-RNANG |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 12000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 12000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM990X002T-RNNNG |
| NVMe | Ναι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2048 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP02KGBP44XS75S5 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 6500 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2048 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T2X0E |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T2XHE |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX700-02T-80 |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | MZ-V9S2T0BW |
| Maximum 4KB Random Write | 1350000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7250 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | MZ-VAP1T0BW |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 14800 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 13400 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SFYRDK/2000G |
| Maximum 4KB Random Write | 1000000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 7000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SFYR2S/2T0 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 14700 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 14000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM790X002T-RNNNG |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP02KGBP44US75S5 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2048 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SLEG-900P-2TCS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 6000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, PlayStation 5 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό