Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Rapoo |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 114 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Numeric |
| Είδος | Αριθμητικό Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 343 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 19 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό