Βλέπετε 1–20 από 174 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Redragon |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 7200 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Βάρος | 225 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 70 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 45 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 6400 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 96 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 127 mm |
| Πλάτος | 61, 7 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 42, 7 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 85 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 116, 6 mm |
| Πλάτος | 15 mm, 62 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 2 mm, 38 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4200 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 92 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 128 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 68 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Ναι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40, 5 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Είδος | Μπαταρία |
| Κονσόλα | Xbox Series |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Συμβατή Κονσόλα | PC |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | On Ear |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Είδος | Switches Πληκτρολόγιου |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 5000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Ναι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Συμβατή Κονσόλα | PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 16000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 11 |
| Βάρος | 121 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Μήκος | 132 mm |
| Πλάτος | 75 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 11 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Ναι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό