110,76 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Σχέδιο: Mini-Tower
Τύπος: PC
Υλικό: SECC
Χρώμα προϊόντος: Black
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: Mini-ITX
Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 1
Αριθμός θέσεων 5.25": 1
Πλαϊνό παράθυρο: Όχι
Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 1
Αριθμός εσωτερικών θέσεων 3,5 ιντσών: 1
Αριθμός εξωτερικών θέσεων 5,25": 1
Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 1
Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό: Ναι
Απαιτήσεις ισχύος: 250W
Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
Υποδοχές ήχου: Όχι
Υποδοχές εξόδου ήχου: Όχι
Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 1
Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 80mm
Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 2
Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 60mm
Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
Πλάτος: 135mm
Βάθος: 240mm
Ύψος: 295mm
Βάρος: 3500g
Πάχος υλικού: 0.6mm
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 240 mm |
|---|---|
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 135 mm |
| Πρόσθετα | Ενσωματωμένο Τροφοδοτικό |
| Συμβατές Μητρικές | Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 295 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό