53,04 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Σχέδιο: Mini-Tower
Τύπος: PC
Υλικό: SECC
Χρώμα προϊόντος: Μαύρο
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 6
Αριθμός θέσεων 5.25": 3
Πλαϊνό παράθυρο: Όχι
Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 1
Αριθμός εσωτερικών θέσεων 3,5 ιντσών: 5
Αριθμός εξωτερικών θέσεων 5,25": 3
Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης: Ναι
Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 155mm
Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 380mm
Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό: Όχι
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
Συνδεσιμότητα:
Πλήθος θυρών USB 2.0: 2
Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
Υποδοχές ήχου: Όχι
Υποδοχές εξόδου ήχου: Όχι
Ψύξη:
Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 1
Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 80, 90, 120mm
Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 80, 90, 120mm
Μέσα Αποθήκευσης:
Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
Βάρος και διαστάσεις:
Πλάτος: 185mm
Βάθος: 450mm
Ύψος: 412mm
Βάρος: 4000g
Πάχος υλικού: 0.6mm
Άλλα χαρακτηριστικά:
Υποδοχές επέκτασης: 7
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 450 mm |
|---|---|
| Eξωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 155 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 185 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 412 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό