689,92 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το DJI Flip είναι ένα drone που εστιάζει στην εκτέλεση ακροβατικών ελιγμών, όπως περιστροφές και "flips", συνδυάζοντας ευελιξία και προηγμένη τεχνολογία. Σχεδιασμένο για λάτρεις των FPV πτήσεων, προσφέρει Manual Mode για πλήρη έλεγχο στις κινήσεις του, ενώ η υψηλή ταχύτητα και οι σταθεροποιημένες λήψεις εγγυώνται μια εντυπωσιακή εμπειρία. Το drone περιλαμβάνει κάμερα 4K, σταθεροποίηση βίντεο και μπαταρία μεγάλης διάρκειας για μεγαλύτερη αυτονομία. Αν ψάχνετε για drone που ενσωματώνει δημιουργικότητα και απόδοση, το DJI Flip είναι ιδανική επιλογή για εντυπωσιακές εναέριες λήψεις και δυναμικές πτήσεις.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | DJI |
| Ανάλυση Φωτογραφίας | 48 MP |
|---|---|
| Ανάλυση Video | Ultra HD 4K |
| Εμβέλεια Χειρισμού | 12 m |
| Frame Rate | 4K 60fps |
| Functions | Follow Me Mode, FPV Flight, Obstacle Avoidance |
| Κάμερα | Ναι |
| Kit | Fly More Combo |
| Κωδικός Προϊόντος | CP.FP.00000181.04 |
| Μέγιστος Χρόνος Πτήσης | 31 min |
| Mini Drones | Όχι |
| Model | DJI Flip |
| Μοντέλο Χειριστηρίου | DJI RC 2 |
| Μπαταρία | 3110 mAh |
| Παιδικό | Όχι |
| Σετ με Γυαλιά First Person View | Όχι |
| Συσκευασία με Χειριστήριο | Ναι |
| Σύνδεση με Κινητό / Tablet | Ναι |
| Υποβρύχιο | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό