278,09 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Ακουστικά Dyson Zone (WP01) Ultra με τεχνολογία Active Noise Cancelling. Χρώμα: Μπλε/Χαλκός.
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
|---|---|
| Απόκριση Συχνότητας | 6 – 21000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm, USB-C |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth, USB-C |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρήση | Hi-Fi |
| Χρόνος Λειτουργίας | 50 ώρες |
| Χρώμα | Μπλε |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό