690,08 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Αδιάβροχο | Πλύσιμο Χεριών |
|---|---|
| Αισθητήρες | GPS, Αλτίμετρο, Βαρόμετρο, Βηματόμετρο, Γυροσκόπιο, Επιταχυνσιόμετρο, Ηλεκτροκαρδιογράφημα, Θερμόμετρο, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Παρακολούθηση Ύπνου, Πυξίδα |
| ATM Αδιαβροχοποίησης | 5 ATM |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 2 ημέρες |
| Βάρος | 31 gr |
| Δυνατότητες | Δόνηση, Ηχείο, Μικρόφωνο |
| Εσωτερική Μνήμη Αποθήκευσης | 32 GB |
| Λειτουργίες | Αναγνώριση Κλήσεων, Ειδοποίηση Εφαρμογών |
| Λουράκι | Σιλικόνης |
| Μέγεθος | 41 mm |
| MIL-STD-810 | Όχι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προστασία | Ανθεκτικό σε Πτώσεις Υγρών, Ανθεκτικό στη Σκόνη |
| Συμβατό Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Διασύνδεσης | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Τύπος Οθόνης | AMOLED |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 325 mAh |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο, Πεζοπορία, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Υλικό Κάσας | Αλουμίνιο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό