Εξαντλημένο
Το GoPro Fusion 360 έφερε επανάσταση στον τρόπο με τον οποίο καταγράφουμε και μοιραζόμαστε τις περιπέτειές μας. Με την ικανότητά της να καταγράφει πλάνα 360 μοιρών , αυτή η κάμερα έχει ανοίξει νέες δυνατότητες τόσο για δημιουργούς περιεχομένου όσο και για λάτρεις. Το μοντέλο Fusion 360, που αναγνωρίζεται από το GTIN 0818279022667 , αποτελεί απόδειξη της δέσμευσης της GoPro στην καινοτομία στην αγορά των καμερών δράσης.
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoPro |
| Ανάλυση Αισθητήρα Φωτογραφίας | 3 MP, 9 |
|---|---|
| Ανάλυση Video | 5.2K 30fps |
| Ασύρματη Προβολή σε Κινητό/Tablet | Ναι |
| Βάθος | 30 mm |
| Δυνατότητες | Λήψη 360, Λήψη Φωτογραφίας, Σταθεροποιητής Εικόνας |
| Κάρτα Μνήμης | Ναι |
| Μέγεθος Οθόνης | 1 |
| Μέγιστο Οπτικό Πεδίο | 360 |
| Μήκος | 74 mm |
| Προστασία | Waterproof |
| Προτεινόμενη Χρήση | Επαγγελματική |
| Συνδεσιμότητα | USB, USB Type-C, Wi-Fi |
| Τύπος Λήψης | 4K Ultra HD |
| Video Format | H.264 |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2620 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | microSD, microSDXC |
| Ύψος | 74 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό