49,88 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το MAG Forge M100A της MSI είναι ένα Micro Tower, κατάλληλο για gaming με Micro ATX, Mini ITX μητρικές. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι ώστε να είναι ορατό το εσωτερικό του χωρίς άνοιγμα του κουτιού, καθώς και ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων.
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Άνω Θέσεις | 2 |
|---|---|
| Βάθος | 423 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 300 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 200 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 388 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό