318,68 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Τα μοντέλα C 125.7 είναι κατάλληλα για τις εργασίες καθαρισμού χαμηλής έως μέτριας συχνότητας γύρω από το σπίτι και τον κήπο όπως ο καθαρισμός αυτοκίνητων, πλακόστρωτων αυλών και φρακτών όπως και μικρές και μεσαίου μεγέθους βεράντες.
Παρέχει μέγιστη πίεση 125 bar – αρκετή για να είναι αποτελεσματική σε μέτρια μέχρι έντονα βρώμικες επιφάνειες.
Το C 125.7 έχει μια σειρά από λειτουργίες που καλύπτουν τις τυπικές ανάγκες καθαρισμού άλλα και ιδιαίτερα "βολικά" χαρακτηριστικά όπως τρόλεϊ, ανέμη στα X-TRA μοντέλα για την αποθήκευση του λάστιχο υ υψηλής πίεσης αλλά και χώρο αποθήκευση επί του σκάφους για ακροφυσια, λόγχη και πιστόλι ψεκασμού.
Το σύστημα ακροφυσίου Click&Clean καθιστά γρήγορη και εύκολη την εναλλαγή των ακροφυσίων ενώ τυπική Nilfisk σύζευξη λόγχης διασφαλίζει τη συμβατότητα με την μεγάλη γκάμα αξεσουάρ Nilfisk: βούρτσες, Καθαριστές αυλής, αφρ οπαραγωγούς και άλλα
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nilfisk |
| Αμμοβολής | Όχι |
|---|---|
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 6, 6 kg |
| Ισχύς | 1500 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 128470951 |
| με Μεταλλική Αντλία | Ναι |
| Μήκος Λάστιχου | 6 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Ανέμη, Αφροποιητής, Βούρτσα, Κάνη, Πιστόλι, Σωλήνας-Λάστιχο |
| Πίεση | 125 bar |
| Ροή νερού lt/h | 460 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό