227,98 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Η Multi II είναι ένας καλός σύντροφος για όλες τις απαιτητικές ανάγκες καθαρισμού μέσα και γύρω από το σπίτι.
Η σειρά Multi II η δεύτερη γενιά των ηλεκτρικών σκουπών πολλαπλών χρήσεων διαθέτουν ένδειξη καθαρισμού του φίλτρου σε όλα τα μοντέλα.
Αυτή είναι μια προειδοποίηση που ενημερώνει ότι μειώνεται η απορροφητική ικανότητα και συνεπώς είναι καιρός να καθαριστεί ή να αντικατασταθεί το φίλτρο.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nilfisk |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
|---|---|
| Βάρος | 2 kg, 9 |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 85 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1200 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 18451551 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 22 lt |
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό Κάδου | Inox |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό