403,50 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Η σκούπα υγρών και στερεών Nilfisk VL500 35 BSF είναι ιδανική για ξενοδοχεία, πλυντήρια, σχολεία, εκθεσιακά και συνεδριακά κέντρα, καθώς και για άλλες δημόσιες χρήσεις και βιομηχανικές εγκαταστάσεις. Η σειρά VL500 συνδυάζει την τεχνική αριστεία και την προσοχή στη λεπτομέρεια της μάρκας Nilfisk, ανταγωνιζόμενη τις προσδοκίες των χρηστών για αυτά τα είδη συσκευών.
Πρακτικές Λύσεις:
Εύκολη αντικατάσταση φίλτρων
Ανακλινόμενη κεφαλή κινητήρα
Διπλό σύστημα φιλτραρίσματος για εργασία σε ξηρές και υγρές επιφάνειες
Σύστημα στήριξης σωλήνα τύπου Multifit
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nilfisk |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
|---|---|
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 11, 5 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 81 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1350 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 107405155 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 18 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό